כך תבחרו את הבידה לבית שלכם

בידה הוא מושג חדש בהמון בתים ובקרב אוכלוסיות רבות. יש כאלה שנפגשים במושג דרך אנשים הממליצים על המוצר, יש כאלה שנתקלים בבידה כאשר הם נופשים בבתי מלון באירופה למשל.

כך או כך, העולם מתקדם לכיוון המודעות החשובה של תפקיד הבידה. אך גם אם אומרים לכם שתפקידו חשוב, האם אתם יודעים למה? או יותר מזה, האם תדעו איך לבחור את הבידה הנכון ביותר עבורכם? במידה ולא, הנה כמה טיפים לבחירת הבידה הנכון ביותר עבורכם ועבור בני משפחותיכם-

מה התקציב שלכם

ראשית, ובדרך כלל הכי חשוב, כשאתם חושבים על רכישת הבידה, צריך לחשוב על תקציב. גם אם אתם לא יודעים מה סדר גודל של בידה, רצוי שתתחילו במחקר על המחירים של הסוגים השונים ולפי זה תבינו מהו סדר גודל התקציב שלכם וכמה תהיו מוכנים להשקיע על התקנת בידה בבית. מעבר לכך, חשבו על החיסכון הכלכלי שלכם כאשר תפסיקו להשתמש בנייר הטואלט וגם חשבו על כך שמדובר ברכישה לטווח ארוך שתחזיר את עצמה.

טמפרטורת המים

אחת התכונות המגניבות יותר של הבידה, היא האפשרות לכוונן את זרם המים לטמפרטורה הנכונה ביותר עבורכם. כמובן, קיימים דגמים המגיעים אך ורק עם מים קרים, כשזה לעצמו לא בעיה אם אין לכם בעיה עם קור. אך אם אתם רגישים מעט למגע הקור, תוכלו לקנות בידה קצת יותר משוכלל ולקבל עמו את היכולת והאפשרות לחמם את המים ולהגיע לטמפרטורה הרצויה עבורכם.

למגוון מתקני בידן איכותיים

שטיפת אזורים נשיים

עוד תכונה מצוינת לבידה היא האפשרות לשטיפה בסיסית ועוד זרבובית נוספת עבור שטיפת האזור הנשי. ניקיון האזורים הנשיים הוא חיוני מאוד. על כן, בידה עם זרבובית נוספת לשטיפה האזורים הנשיים יכולה להקל משמעותית על נשות הבית. חשוב להתחשב באופציה הזו, כאשר ההיגיינה הנשית צריכה לבוא בראש ובראשונה בקרב נשים ובידה המאפשר שטיפה אולטימטיבית עבור אותם אזורים יכולה להיות ההמלצה הטובה ביותר שתקבלו.

ייבוש לאחר שטיפה

אמנם לא כל מתקני הבידה מאפשרים את תכונת הייבוש, אך בידה משוכלל יותר ייתן לכם את האפשרות לייבש את האזורים המוצנעים שלכם לאחר שזרם המים מן הבידה הופסק. כך, תוכלו לקבל אזור נקי ויבש, ללא פחד מלחות שיכולה לגרום לפריחה לא נעימה או להוביל אף לדלקת. כשאתם בודקים וחוקרים על סוגי הבידה הקיימים, בהתחשב לתקציב שלכם, חשבו על הבידה הטוב ביותר, זה שיישאר איתכם לטווח הארוך ובסופו של דבר לא תזכרו כמה הוצאתם עליו.

בידה יכול להיות חשמלי, יכול להיות ידני, יכול להיות רק צינור ויכול להיות מותקן במקום מושב האסלה שלכם. אתם מכירים את עצמכם הכי טוב ויודעים עם מה יהיה לכם הכי נח. רק נגיד לכם שמרגע שתשמשו בבידה, לא תבינו איך לא השתמשתם בו עד עכשיו.