כך תבחרו את המנתח הפלסטי הנכון

אם אתם חושבים על ניתוח פלסטי, משתעשעים ברעיון של לשנות את הגוף שלכם ולהביא אותו למקום בו תהיו מרוצים ממנו, הרי שאתם צריכים לשאול את עצמכם ואת המנתח אותו בחרתם מספר שאלות קריטיות.

אם וכאשר החלטתם עם עצמכם על ניתוח פלסטי, מן הסתם שאתם לא מכירים רופאים פלסטיים מנתחים, דבר שיכול להקשות עליכם לבחור את המנתח הנכון. אז איך באמת בוחרים את המנתח הנכון?

1. ודאו כי המנתח עליו אתם מבררים הוא בעל הסמכה פלסטית

אחד הדברים החשובים יותר שאתם רוצים לברר זה האם אותו מנתח פלסטי אשר עליו אתם מבררים הוא בעל הסמכה לניתוחים פלסטיים. ישנם הרבה רופאים כלליים שלא עברו התמחות פלסטית אך פונים אל הרפואה הפלסטית בכדי להגדיל את הרווחים הפיננסיים שלהם. לכן, כשאתם מבררים על הרופא המנתח שלכם, חשוב שתבדקו שהוא מוסמך פלסטיקה.

2. ודאו את הניסיון של הרופא שלכם בניתוח המסוים אותו תעברו

אמנם מדובר בתחום אחד שנקרא פלסטיקה, אך אין זה אומר שכל רופא פלסטיקאי מבצע את כל ההליכים והניתוחים הקיימים בעולם הפלסטיקה. ישנם רופאים שעוסקים בפלסטיקת הפנים כאשר מדובר בניתוחי אף מתיחת פנים וכדומה, כשישנם רופאים המתמחים בניתוחי שד ובטן. ודאו כי הרופא שלכם מתמחה בניתוח אותו אתם שוקלים לעבור וכי יש לו ניסיון משמעותי בכך.

שאלו אותו את השאלות הבאות

  • כיצד הכנת את עצמך לסוג ההליך אותו אני מתכנן?
  • כמה שנים אתה מבצע את ההליכים הללו?
  • כמה פעמים ביצעת את ההליך אותו אני מעוניין לעבור?

3. בחרו מנתח שהחוש האסתטי שלו תואם לשלכם

בטח כבר גיליתם שהחוש האסתטי של כל אדם שונה משל אחר ויכול להיות שמשהו שנראה בעיניך יפה, ייראה בפני מישהו אחר כלא מחמיא בכלל. כשאתם מגיעים לפגישה עם מנתח פלסטי, בקשו לראות תמונות לפני ואחרי של עבודות קודמות שלו, דבר שייתן לכם את האינדיקציה האם הוא מבצע ניתוחים שמוצאים חן בעיניכם. כמובן שחשוב לא להתביית על מנתח פלסטי אחד אלא לבדוק כמה, להתבונן בכלל התמונות של כלל המנתחים ולבחור את הדוגמא שמצאה חן בעיניכם יותר מדוגמאות אחרות.

4. שימו לב להתנהלות הצוות והמנתח בקליניקה

הוא יכול להיות המנתח הטוב ביותר בעולם, הוא יכול לקבל המון המלצות ואתם ממש תרצו שהוא זה שינתח אתכם. אך אם הצוות לא מתקשר כמו שצריך והתקשורת בין הצוות למנתח לא כל כך טובה, רצוי שתחשבו שוב האם אתם רוצים לשכב על שולחן הניתוחים של צוות לא מתקשר. דבר כזה יכול להוביל לסיבוכים מיותרים ותוצאות לא מציונות.

לאחר שבחרתם את המנתח האולטימטיבי, בהתאם לשביעות רצונכם, המשיכו לבדוק כיצד ההתנהלות של אותו מנתח לאחר הניתוח, האם יש מי שיענה לכם על שאלות לאחר הניתוח וכשאתם כבר בבית ובעיקר מה מגיע לכם בסיכום הסופי.