מערכת CRM לעסקים קטנים לשדרוג העסק שלכם

להיות בעלים של עסק קטן הוא מקור לגאווה גדולה. אבל, על מנת לנהל את העסק בצורה מוצלחת כל בעל עסק צריך לפעול בכמה מישורים לשם השגת היעד לפי התוכנית שאותה מבעוד מועד הוא בנה.

החשיבות של המערכת לעסק קטן

עסק קטן הוא כזה שלו יש פוטנציאל ברוב המכריע של המקרים להפוך ולהיות גם עסק גדול. הכל זו שאלה של תפעול נכון של העסק בכל יום ויום, וכדי לבצע תפעול נכון של העסק לא צריכים רק השקעה כספית ותוכנית עסקית טובה, אלא גם לעבוד בצורה מסודרת עם תוכנה שבה כל צעד ושעל מפורט בצורה שחוסכת כסף וזמן.

מערכת CRM לעסקים קטנים היא כזו שיכולה להיות רלבנטית עבור כל סוג של עסק קטן, החל מחנות בגדים קטנה ועד לעסק של בית קפה שכונתי, והיא מביאה בתוכה את האפשרות של ניהול לקוחות רשומים, ניהול של המלאי של החנות, מערכת של סליקת כרטיסי אשראי, דיווח שעות העבודה של העובדים, ניהול פרויקטים חדשים, וניהול של מעכת לידים חכמה.

המערכת הזו טומנת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות חשובים עבור כל בעל עסק קטן, ובמקום לנהל כל דבר בצורה שהיא אינה ממוחשבת ויכולה ליצור בעיה, יש את כל הנדרש במערכת שיכולה להיות זמינה אפילו אונליין עם מגוון רחב של מערכות שמציעות את האפשרות החשובה לנהל את העסק באופן חכם.

איך בוחרים את המערכת הנכונה

עלות – לא כל מערכת היא כזו אשר תגיע עם אותו תג מחיר, ולפעמים ההבדלים הם כאלה שאר נובעים מכמות המשתמשים שמגדילה את העלות ממאה שקלים למאות של שקלים בתשלום באופן חודשי בהתאם. זו הסיבה שאר בגינה כמעט כל חברה שמציעה שירותי CRM  לעסקים היא כזו שאר תציע מגוון של חבילות שיכולות להתאים לעסק קטן ולעסק גדול גם.

התאמה – מכיוון שיש שוני בין ניהול של עסק שהוא חנות של פיצוחים לבין עסק שהוא בנק, למשל, הניהול של הלקוחות וכל יתר האספקטים של העסק משתנה בצורה שמחייבת התאמה הדוקה בין התוכנה לבין העסק. טרם הבחירה של מערכת CRM זה חשוב מאוד לוודא כי המערכת הזו מכילה את ההיבטים שיסייעו לעסק לפי הסוג שלו ולאחר מכן לפי הגודל של הארגון הזה, רק אז היעילות של המערכת הזו תהיה טובה ולא תציג הרבה מאוד שימושים שהם לא מכוונים אל המטרה.

תקופת ניסיון – הרבה מאוד חברות שמייצרות מערכות של CRM הן כאלה שמבינות כי הרבה פעמים המבחר יכול לגרום ללקוחות הפוטנציאליים שלהם גם לתחושה של בלבול. למה להתחייב מבחינה כספית במידה והמערכת היא אינה מתאימה או נוחה לשימוש? בשל הלבטים הטבעיים והמבונים הללו חברות רבות מציעות לעסקים את האפשרות של היכנסות אל מסלול של תקופת ניסיון, שבה בוחנים את היתרונות והחסרונות ומחליטים באופן מושכל האם להישאר או לעבור.