חבילות האינטרנט השונות שיש לבזק להציע לכם

אם נכנסתם למאמר הזה, סימן שיש לכם אינטרנט. אך האם אתם יודעים לענות לנו כמה זמן לקחת לכם להיכנס אל המאמר? האם אתם יכולים לדעת בוודאות שהחבילה אותה בחרתם ועליה אתם משלמים היא החבילה הטובה ביותר עבורכם? לא? אל דאגה! בשביל זה אנחנו פה.

הכנו לכם הסבר על כל אחת מחבילות האינטרנט שלבזק יש להציע לכם. אנחנו בטוחים שמתוכן, תמצאו את זאת שמתאימה לכם ולשימוש שלכם באינטרנט-

הצטרפות לתשתית בזק קיימת במספר חבילות בשביל לאפשר לכם להבין כמה אינטרנט אתם צורכים בחודש וכך לחסוך בכסף-

Top 15

אם אתם לא אנשים שמתעסקים המון עם הפלאפון, משתמשים לרוב בשביל השימוש המקורי של הטלפון הלא הוא שיחות והודעות ולעתים קוראים כתבות באתרים, נוכל להגיד לכם שחבילה של אינטרנט בזק 15 מגה-בייט תהיה מספיקה עבורכם ובמחיר התחלתי של 75 שקלים. לאחר החודשיים הראשונים יעלה המחיר ל-99 שקלים, אך תוכלו לבחור גם להשוות בין התשלומים ובכל חודש מהחודשים לשלם מחיר של 89 שקלים ל-15 מגה-בייט גלישה באינטרנט.

Top 40

אתם בטח מבינים שככל שהצריכה שלכם באינטרנט עולה, כך גם יעלה המגה בייט. צריכה גדולה יותר משמע אפשרות רחבה יותר של שימוש באינטרנט. הדבר יאפשר לכם להוריד ולהעלות קבצים בצורה חלקה ומהירה יותר. בזק מאפשרת לכם את החבילה הזו במחיר התחלתי של 80 שקל ולאחר חודשיים יעלה המחיר ל-109 שקלים. גם אם לא תנצלו את 40 מגה בייט, דעו כי קצב ההורדה לטלפון שלכם יעמוד על 20 מגה בייט במינימום, כך שאין סיבה שתתקלו בבעיות כלשהו בזמני ההורדה.

Max 100

זו חבילה עבור אנשים שמרבית הזמן שלהם נמצאים בטלפון הנייד שלהם. אם אתם כאלה, גשו הישר לחבילה המציעה לכם את המגה בייט המירבי. 100 מגה בייט יאפשר לכם להוריד אפליקציות, כ-10 אפליקציות לפחות. אם אתם משתמשים בטלפון שלכם לווייז, פייסבוק, אינסטגרם, אפליקציית בנק ועוד, אתם תרצו את חבילת ה-100. חבילה זו תעלה לכם במחיר התחלתי של 80 שקלים ולאחר חודשיים יעלה המחיר ל-109 שקלים, אך כמו בחבילת ה-15 מגה בייט, תוכלו להשוות בין המחירים ולשלם מההתחלה 99 שקלים.

לחבילות אינטרנט בזק המעודכנות והאטרקטיביות ביותר

אם הגעתם לפה, בטח הצלחתם להבין את האינדיקציה של כמות המגה בייט הנצרכת עבור כל שימוש. כש-15 מגה בייט יכולים לתת לכם גלישה באתרים, 40 מגה בייט יאפשר לכם הורדת נתונים בצורה קלה יותר ו-100 מגה בייט אם אתם עם הפלאפון רוב שעות היום. אינטרנט בזק הוא אמצעי אינטרנט בין הטובים בארץ ובעלי תשתית אינטרנט איכותית בפריסה ארצית.