ללמוד בצפון קורס מזכירות רפואית

מעוניינת לרכוש מקצוע מעניין ומתגמל בפרק זמן קצר? רוצה עבודה שכוללת מגע יומיומי עם אנשים ועזרה לזולת? אם כן, כדאי לך להירשם לקורס מזכירות רפואית בפיקוח משרד הכלכלה במכלת אינטלקט אקדמון.

 

מה נותן לך הקורס?

קורס מזכירה רפואית במכללת אינטלקט אקדמון מעניק לך מספר יתרונות חשובים, הנובעים מתוכנית לימודים עדכנית ואיכותית, ומתעודת הסמכה מבוקשת. בראש ובראשונה, הקורס נותן לך את הכלים החיוניים למתן מענה ושירות ברמה הגבוהה ביותר, לאנשים המקבלים טיפול במוסדות רפואיים שונים. מדובר למשל בקליניקות פרטיות של רופאי עיניים, רופאי שיניים, רופאי משפחה וכדומה, וכן בקופות חולים, בתי חולים, ומוסדות רפואיים ומחקריים נוספים.

את זוכה למקצוע מספק מאוד ברמה האישית בזכות מספר סיבות. הסיבה הראשונה היא המגע היומיומי עם אנשים אשר מגיעים אל המוסד כדי לקבל עזרה, ואת נמצאת בקו הראשון שמפנה אותם אל הרופאים והפגישות. מעבר לכך, את עובדת בסביבה עבודה עם אנשים איכותיים, ביניהם רופאים, אחיות, אנשי סיעוד ואדמיניסטרציה. זוהי סביבה המקדמת בברכה אתגרים ולמידה, ובכל יום תלמדי עוד על היבטים רפואיים ומתן השירות למטופלים.

ואם כבר דיברנו על המוסד הרפואי, במרבית המקרים מדובר במקומות רציניים הפועלים מזה זמן רב ועתידם לפניהם. על כן, הם מספקים לך מסגרת עבודה בטוחה ותנאים מצוינים שיכולים להתפרש על פני טווח ארוך של שנים. כמובן, ככל שתתמידי בעבודתך ותבצעי אותה נאמנה, כך תהפכי לחלק מרכזי וחיוני שדרכו עוברת התקשורת במרפאה, ותזכי ליותר קביעות והערכה שגם יתבטאו בתנאי התעסוקה והשכר.

 

קורס רציני, איכותי ומעמיק

חשוב שתביני כי העבודה בתור מזכירה רפואית כרוכה בסטנדרטים גבוהים, שכן תעסקי בשלומם ובבריאותם של אנשים. על כן, תוכנית הלימודים שבנינו הינה מקיפה ויסודית בהתאם לכל הדרישות של הגורמים הרלוונטיים. מדובר בתוכנית המתפרשת על פני 400 שעות אקדמיות, אשר 60 מתוכן מוקדשות להתנסות מעשית בבתי חולים. במהלך השיעורים של קורס מזכירה רפואית תקבלי את כל הכלים החיוניים להשתלבות בעבודה. כך למשל, תרכשי מיומנויות גבוהות בכל הקשור להיבטים הניהוליים של משרדים, טפסים רלוונטיים, יישומי מחשב וכדומה. יתרה מכך, על מנת שתוכלי לתפקד בצורה אופטימאלית בתור מערכת רפואית משומנת, הקורס יכיר לך מושגים והיבטים בסיסיים ברפואה, כגון אנטומיה, פתולוגיה ופיזיולוגיה. בנוסף, תלמדי על האלמנטים הייחודיים של התנהלות מערכת רפואית, כגון סודיות ואתיקה, יחסי רופא ומטופל, זכויות החולה, תקנות של משרד הבריאות, ועוד.

כל זאת במסגרת קבוצתית קטנה ואינטימית, ועם מרצים ומרצות שיש להם ניסיון רב בתחום. המרצים בקורס מעניקים לכל אחד ואחת יחס אישי ותשומת לב, מסייעים בכל בעיה, אתגר ושאלה, ודואגים שתצאי עם המרב מהשיעורים. רוצה לדעת עוד על קורס מזכירות רפואית, תנאי הקבלה והתכנים? לפרטים נוספים והרשמה לקורס התקשרי כעת אל נציגי מכללת אינטלקט אקדמון בטלפון *9233