מנהלת משרד כללית + בכירה – הדרך שלך להצלחה

כמעט בכל בית עסק, משרד, חברה וארגון יושבות המזכירות בצומת העצבים ואחראיות במידה רבה על ההתנהלות השוטפת. דברים אלו היו נכונים תמיד, אך כיום הדרישות מהמזכירה הינן גבוהות יותר, וזאת עקב העלייה ברמת הציפיות של הלקוחות וכן חידושים ופיתוחים טכנולוגיים. לכן ישנו ביקוש רב למזכירות מיומנות שסיימו קורסים בפיקוח משרד הכלכלה, אשר העניקו להן ידע מעמיק ומגוון כלים מתקדמים לביצוע מעולה של עבודתן.

זה בדיוק מה שמציע קורס מנהלת משרד כללית + בכירה במכללת אינטלקט אקדמון, הטומן יתרונות רבים. בראש ובראשונה מדובר בקורס המעשיר מאוד את הידע בתחומים תיאורטיים ומעשיים, מרחיב את ההיכרות עם סביבת עבודה ממוחשבת של המזכירה, ומאפשר לה להשתלב ולהתקדם בצורה מוצלחת אל תפקידים אדמיניסטרטיביים בשורה ארוכה של עסקים, חברות וארגונים. כאמור, העלייה בביקוש למזכירות מיומנות נובע משתי סיבות עיקריות. ראשית, קהל הלקוחות והצרכנים הישראלי נחשף בשנים האחרונות לרמת שירות שמעניקים ארגונים ועסקים בחו"ל, בעיקר דרך רשת האינטרנט. על כן הקהל כיום יותר תובעני ויודע מה הוא רוצה, ולמזכירה תפקיד חשוב בהתנהלות היעילה והחלקה של הממשק מול הציבור. שנית, בעידן הדיגיטאלי עבודת ניהול המשרד חייבת לעבור דרך טכנולוגיות מחשוב ותקשורת עדכניות, ולכן הקורס במכללת אינטלקט אקדמון שם דגש נרחב על נושא זה.

כך לדוגמא, בקורס שנפרש על פני 214 שעות לומדים על יצירת מצגות, תפעול מערכת ERP, יצירת תכתובות ומסמכים, חישובים ועיבוד מידע, תקשורת דיגיטלית, אינטרנט ויישומי גוגל, ניהול יומנים ומשימות, ועוד. בד בבד עם הצורך לתת מענה יעיל יותר ולתפקד היטב בסביבה ממוחשבת, גם תחומי האחריות של המזכירה הכללית ובוודאי הבכירה, נעשו רבים ונרחבים יותר. על כן, הקורס במכללה עוסק בנושאים כמו מבוא לכלכלה וחשבונאות, דיני עבודה, יחסי עבודה, מבוא למנהל משאבי אנוש, תקשורת ויחסי ציבור, תורת המנהל, התנהגות ארגונית, וכמו כן מתקיימות סדנאות בניהול, מנהיגות ושיפור מיומנויות עבודה.

הקבלה לקורס מזכירה כללית+ בכירה במכללה איננה קשה במיוחד, אך הוא מיועד למי שמאחוריה ניסיון בעבודה משרדית או כבר עובדת בתחום, וכמובן מעוניינת להתקדם מבחינה מקצועית. מעבר לכך, התנאים הם הצגת תעודה המעידה על 12 שנות לימוד, ריאיון בוועדת הקבלה, ומעבר מוצלח של מבחני מיון הבוחנים את כישורי העברית ואת היכולת לעבוד בסביבה ממוחשבת. חשוב להדגיש כי מדובר בקורס מרתק העוסק בנושאים הכי רלוונטיים ועדכניים לעבודתה של מנהלת המשרד בימינו. מעבירים אותו מרצים בעלי ניסיון רב המעניקים יחס אישי לכל תלמיד ותלמידה, על מנת שיוכלו למצות את המרב מהתכנים ואת היכולות האישיות.

לבסוף, מסיימי הקורס שעומדים בכל המטלות האקדמיות, מקבלים את תעודות המקצוע והגמר "מנהלת משרד כללת + בכירה" מטעם משרד הכלכלה, וגם תעודה ממכללת אינטלקט אקדמון.

לפרטים נוספים על הקורס ולביצוע הרשמה, התקשרו אל נציגי המכללה בטלפון *9233.