סורגים שקופים, ליצור ביטחון ולא להרגיש כלוא

מכירים את זה שאתם בונים בית, מתכננים בו כל פרט ופרט, מהקטן עד הגדול, רואים שהכל מתאים, והכל נעשה לפי צו ליבכם, מעוצב ברמה מוקפדת, הכל ככה נראה טוב, חופשי, יפה ובול למה שכיוונתם אך רק דבר קטן מפריע לכם, לחופש שלכם בבית, הסורגים. אז היום אין צורך להרגיש ככה כלל, ישנם סורגים שקופים וכך אנחנו גם יכולים להרגיש בטוחים, להגן על משפחתנו, לא להתפשר על הביטחון ובנוסף להרגיש את הבחוץ, את החופש, את השחרור, לראות את יופי הבריאה בלי להרגיש כלוא. במאמר הקרוב נסביר טיפה על סורגים שקופים, כיצד עם עוזרים לנו לעצב את הבית ואיך הם עדיין שומרים על הביטחון האישי שלנו.

מה זה סורגים שקופים

סורגים שקופים הינם סורגים רגילים לכל דבר, היתרון העיקרי שלהם הוא שהם בלתי נראים, הם שקופים ובכך הם לא משפיעים על העיצוב והאסתטיקה שאנחנו מייצרים בבית. החומר שממנו הסורג עשוי הינו פוליקרבונט שזהו חומר אשר ידוע כעמיד ביותר ולא מתעוות ממכות או מחום. על ידי כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שאל הבית שלנו לא יפרצו ובנוסף אנחנו יכולים להיות בטוחים כי השמש החזקה לא תשפיע ותהרוס את החומרים שמהם בנויים הסורגים. כמו כן, הסורגים בגלל שהם שקופים ובלתי נראים לא מקבלים חלודה עם השנים, נשארים נקיים, אסתטיים, נעימים ובכך גם לא דורשים תחזוקה שוטפת, מה שמאפשר לנו גם לחסוך זמן וכסף רב בהשקעה השוטפת. אם דיברנו על היתרונות של הסורגים השקופים, אולי נוכל להגיד שישנו חסרון אחד קל שבעצם מדובר בחומר שקוף ובעקבות כך פורצים יכולים לחשוב שאין סורגים בביתכם. אך ברגע שהם רק ינסו לחדור אל ביתכם הם ייתקלו ישר בסורג שלא יאפשר להם לפרוץ באמת אל ביתכם. אולי חסרון נוסף שניתן להתגבר עליו בקלות הוא המחיר לעומת הסורגים הישנים שנחשבים לפחות אסתטיים ונעימים אך גם זולים יותר.

איך בוחרים מתקין מקצועי

אז לאחר שהתייעצתם ובחרתם כן להתקין את הסורגים השקופים לבית או אולי לעסק שלכם, הגיע הזמן לבחון איך נדע שבחרנו במתקין מקצועי שבאמת ייעשה עבורנו את העבודה באופן הכי איכותי שיש. קודם כל תבדקו שיש למתקין תו תקן, תבדקו שהמתקין עובד פי תו התקן הישראלי, תראו שהבן אדם יודע במה מדובר. בנוסף בשיחת הטלפון הראשונה תבררו על הניסיון של המתקין, כמה פעמים יצא לו להתקין, כמה שנות וותק יש לו, ככה שתוכלו להיות בטוחים שהכל נעשה בצורה הבטוחה ביותר. מוצרים איכותיים בלבד, תראו שאתם בוחרים מתקין לסורגים השקופים שיש ברשותו את המוצרים הכי איכותיים שיש, שלא יתקין עבורכם משהו זול שאחרי זמן קצר יתבלה ולא יהיה טוב. כמובן תבקשו המלצות או מחברים או מהמתקין עצמו, ככה שתוכלו להיות בטוחים שהבחור מקצועי ומומלץ.